Sıradanlıktan Uzak, Özgün: Bohem Tarzı Ev Dekorasyonu

0
Sıradanlıktan uzak, özgün: Bohem ev dekorasyonu

Romantik, renkli, özgün ve neşeli bir ruha sahipseniz bohem stili ev dekorasyonunda kişiliğinizi yansıtabiliceğiniz harika bir seçenek. Bohem tarzı ev dekorasyonu göz alıcı renklerin karmaşık görünen ve tekdüzeliğe izin vermeyen parçalardan oluşan stili ile özgün ve sıradanlıktan oldukça uzak.

Bohem stilinde özellikle mat ve desenli renklerin uyumu göze çarpıyor. İlk bakışta karmaşık gelen bu stil zamanla yaşam alanının huzurunu yansıtıyor. Mat ve karmaşık desenler, objeler ve etnik halıların yer aldığı bohem tarzı ev dekorasyonu modern dönüşümüyle beraber pastel renklerin daha çok kullanıldığı bir değişim yaşadı. Farklı renk ve desenlerin kullanıldığı bu stil, günümüzde modern ve farklılık isteyenlerin tercihi oluyor.

Mobilyalarda kadife ve baskılı kumaş döşemeler, renkli halılar, koltuk örtüleri, eski müzik aletleri, vintage haritalar, eski fotoğraflar, süslemeli metal kutular ve cam aksesuarlar evinizde bohem tarzını yansıtmak için tercih edebileceğiniz parçalar arasında yer alıyor.

Oturma odanızda bohem tarzını oluşturmak istiyorsanız için sizin için derlediğimiz fotoğraflardan fikir edinebilirsiniz.

Sıradanlıktan uzak, özgün: Bohem ev dekorasyonu

99

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here