RENTİDO: Kredi Kartıyla Kira Ödeme Özelliği Sunan Online Platform

0
Kredi Kartıyla Kira Ödeme Özelliği Sunan Online Platform

Son günlerde en çok merak edilen konulardan biri de kredi kartıyla kira ödemesi yapabilir miyim? sorusu oluyordu. Mülk sahipleri ve kiracıları bir araya getiren yeni nesil kiralama platformu Rentido’da artık kredi kartıyla kira ödeme özelliği sayesinde kiracılar kredi kartıyla kira ödemesi yapılabiliyor, mülk sahipleri kredi kartı ile ödeme kabul edebiliyorlar.

Mülk sahibi ve kiracı arasındaki anlaşmazlıklarda dikkat çeken en önemli husus kira ödemesi. Özellikle kira ödemesinin takibinin zorluğu ve kiranın düzensiz ödenmesi ile beraber mülk sahibi ile kiracı arasında anlaşmazlıklar yaşanabiliyor. Rentido’da artık bu bir sorun değil. Çünkü Rentido’nun yeni kredi kartı ile ödeme özelliği sayesinde hem kirasını zamanında ödeyemeyen kiracı hem de kirasını zamanında almakta zorlanan mülk sahibi rahat ediyor.

Kira ödeme günü geldi ve kiracı olarak nakit sıkıntısı mı yaşıyorsunuz veya mülk sahibi olarak kiranızı alamıyor musunuz? Dert etmeyin. Rentido üyesi bir kiracı iseniz kredi kartı ile tüm kira ödemelerini güvenle yapabilir, mülk sahibi iseniz kolayca kredi kartı ile ödeme kabul edebilirsiniz.

Mülk sahibi veya kiracıyım, peki kredi kartıyla kira ödemesi özelliğini nasıl kullanacağım? Çok basit. Rentido’ya hemen üye olun, destek sayfamızdan kredi kartıyla kira ödemesi özelliğini nasıl kullanacağınızla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here