Mülk Yöneticileri Bu Grupta Buluşuyor

0
Gayrimenkul sektöründeki herkes Mülk yöneticileri iletişim ağı grubunda buluşuyor

Rentido olarak gayrimenkul sektöründe çalışan, mülk yönetimi yapan ve/veya yapmak isteyen profesyonelleri Mülk Yöneticileri İletişim Ağı grubunda bir araya getiriyoruz.

Mülk Yöneticileri İletişim Ağı grubunda kiralık gayrimenkul ve mülk yönetimi konularında kendisini geliştirmek, bilgi almak ve paylaşmak isteyen tüm gayrimenkul profesyonelleri sektörle ilgili birçok konudan haberdar olabilecek.

Grubumuzdaki mülk yöneticisi ve mülk yöneticisi adayları ile yeni ve gelecek trendler hakkında konuşacak, sektördeki diğer insanlarla bağlantı kuracak, mülk yönetimi tecrübeleri ve nasıl kazanacağınız ile ilgili ipuçlarını paylaşabileceksiniz. Üstelik tüm bu imkanlardan yararlanmak ve grubun bir üyesi olmak için Rentido kullanıcısı olmak zorunda da değilsiniz.

Gayrimenkul sektörüyle ilgilenen herkes kiracı ile ilgili yaşanan problemlerden mülk sahibine gelen şikayetlere kadar, doğru kiracının seçiminden kira sözleşmesi hazırlanmasına kadar her şeyi bu platformda tartışacak ve fikir alışverişinde bulunabilecek. Siz de karşılaştığınız bir durumu bu harika platformda bizimle hemen paylaşabilirsiniz.

Paylaşımlarınızın faydalı olacağını düşündüğünüz arkadaşlarınızı davet etmenizi öneriyoruz. Biliyoruz ki daha fazla mülk yöneticisi ve daha fazla paylaşım ile daha başarılı bir kariyer mümkün!

Aşağıdaki linkten Mülk Yöneticileri İletişim Ağı grubuna ulaşabilirsiniz. Grupta buluşmak üzere…

https://www.facebook.com/groups/753178485160617/?epa=SEARCH_BOX

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here