Gayrimenkul Danışmanlarına Şirket Aracım’dan Opet Otobil Fırsatı!

0
Şirket Aracım'dan Gayrimenkul Danışmanlarına İndirimli Akaryakıt
Şirket Aracım'dan Gayrimenkul Danışmanlarına İndirimli Akaryakıt

Biliyoruz ki başarılı gayrimenkul danışmanları zamanlarının çoğunu ofis dışında geçirir. Portföy edinmek, alıcılara yer göstermek, bölge taraması yapmak, tapu işlemleri gibi zaruri işleri için kullandıkları araç içinde çok vakit harcarlar. Bu nedenle gayrimenkul danışmanlarının akaryakıt harcamaları en büyük gider kalemlerinden biridir. Dolayısıyla indirimli akaryakıt alımı ve akaryakıt harcamalarının gider olarak gösterilmesi gayrimenkul danışmanları için oldukça önemlidir.

Başarılı satış veya kiralama işlemlerinden sonra kesilen komisyon geliri faturalarına karşılık genel olarak ofis kirası ve reklam gibi harcamalar gider olarak gösterilir. Ancak gayrimenkul danışmanları için önemli bir gider kalemi olan akaryakıt harcamaları çok dikkate alınamaz. Çünkü sık sık alınan benzin fişlerinin düzenli olarak toplaması, saklaması ve zamanında muhasebeye iletilmesi genelde ihmal edilir.

OTOBİL, Şirket araçlarının tüm OPET istasyonlarından, araçtan inmeden yakıt        almalarını sağlayan ve akaryakıt giderlerinde tasarruf ettiren bir sistemdir.    

Şirket aracım ile Otobil’e geçtiğinizde hem akaryakıt alımlarınızı araçtan inmeden temassız bir şekilde gerçekleştirilebilir hem de düzenli olarak gönderdiği e-faturalar ile fiş toplama derdi olmadan akaryakıt harcamalarınızı daha kolay muhasebeleştirip gider olarak gösterebilirsiniz.

Ayrıca hesabını bilen bir gayrimenkul danışmanıysan senin için harika bir haberimiz var. Şirket Aracım ile Otobil’li olursan, indirimli akaryakıt almaya başlayabilirsin. Sen de Otobil avantajlarından yararlanmak için hemen iletişime geç.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here